چت روم ?> کتی چت|چت باران|مخفی چت عسل چت,نازچت,پگاه چت,زندگي چت,باران چت,روژين چت,بوف چت,کتي چت,الکسا چت,لاف چت,دلنازچت,نازگل,رازچت,قنفوس چت ,زن چت ,گروپ چت,صدف چت, فرياد چت,ستاره چت,چت عسل,چت دلناز,چت فرياد,داغ چت ,عمو چت ,مهسا چت , لاله چت , الاله چت ,,مختل چت ,ميهن چت,برف چت,اوين چت ,فلفل چت ,حباب چت ,جم چت,بيلوکس چت,عقاب چت,لوس چت ,چت عسلي ها ,پيچک چت ,ترمه چت ,شاتل چت,گلدن چت,تتل چت,عکس چت,سي تو چت,ملودي چت,اواز چت,يک چت,اريا چت ,اريو چت ,چت پديده ,فاني چت ,خونه چت ,چيک چت ,چت مدرن,گلسارچت,اليس چت,لاوان چت,گيتا چت ,تابان چت,پرسپوليس چت ,چت دريا,چت باران,,هديه چت ,دلسا چت,فشن چت,ميکي چت ,پي ام چت ,ني ني چت,نت چت ,اواکس چت ,تفريح چت ,سهند چت ,فيس بوک چت ,هلو چت ,اسمان چت ,وروجک چت ,لولو چتت چت ياهو,اصفهان چت ,سيکا چت , ايليا چت ,رها چت ,شکلات چت ,دي چت ,صبا چت ,اذين چت ,ارينا چت ,سوشا چت ,سوگلي چت ,شاه چت ,دختر چت ,نوراچت ,نورچت ,عمو چت ,رزبلاگ چت ,نيمباز چت,چت ,جيز چت ,چيز چت ,کچلي چت ,کچال چت ,پرستو چت ,,عسلک چت,معروف چت ,مهسان چت,فاني چت ,مردم چت,مورچه چت,ايران چت,ملت چت,الما چت,نگين چت,ايناز چت,تابناک چت,
نارس چت
 – تانی چت
 ,چت

نارس چت – تانی چت ,چت

نارس چت
– تانی چت
,چت

تجریش چت – چت خیار – چت روم پگاه – روسیه چت – کیهان چت – سهند چت – پنجم اکتبر، سیزدهم مهرماه، روز جهانی معلم را به همه ی همکاران فرهنگی و تمام دست اندرکاران امر آموزش تبریک عرض نموده و آرزوی پیروزی برای تمامی آنان دارم. امید است در راه خدمت به آینده سازان مملکت موفق باشید.

 

پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی معلم

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی معلم پیامی صادر کرد.

خبرگزاری فارس: پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز جهانی معلم

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در متن پیام علی‌اصغر فانی به مناسبت روز جهانی معلم آمده است: پنجم اکتبر برابر با سیزدهم مهر ماه از طرف یونسکو به عنوان روز جهانی معلم نامگذاری شده است تا یادآور تلاش مردان و زنانی باشد که علی رغم خشونت‌ها و منازعات بین‌المللی، انگیزه آموختن را در ضمیر کودکان و نوجوانان  زنده نگاه می دارند و امید به زندگی مسالمت‌آمیز و فارغ از هرگونه تعصب در کنار یکدیگر را در وجودشان شعله ور می‌نمایند.

در برگ‌های تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران نیز دوازدهم اردیبهشت هر سال، همزمان با سالگشت شهادت اسوه علم و تقوا، استاد مرتضی مطهری «روز معلم» نامیده شده است. استاد گرانقدری که با درک نیازهای واقعی جامعه و اصالت و بی‌پیرایگی آثار خود توانست در روشنگری نحله‌های مختلف فکری به ویژه معلمان و دانشگاهیان در مسیر مبارزه با ظلم و استبداد ستمشاهی نقش مهمی ایفا نماید.

در ادامه این پیام آمده است: امروزه نقش بی‌بدیل معلمان به عنوان مجریان تربیتی و آموزشی نظام تعلیم و تربیت در توسعه و پیشرفت هر کشوری به تأیید همگان رسیده و از همین منظر است که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مأموریت معلمان را همتراز رسالت انبیاء ارزیابی نموده است.

«روز جهانی معلم» برای ملل مختلف، یادآور این مهم است تا مبادا فراموشمان شود که رشد علوم مختلف و گسترش فناوری‌های نوین وامدار حضور معلمانی است که روزگاری، افق‌های نو را در برابر ذهن کودکان گشوده‌اند.

این روز برای رهبران سیاسی جهان نیز حامل این پیام است تا فراموش نکنند حق آموختن و برخورداری از آموزش از مصادیق حقوق شهروندی در سراسر جهان است. عمومی بودن این حق صرف نظر از رنگ و نژاد، مسئولیت هایی را بر دوش حاکمان جوامع می گذارد تا در جهت «گسترش آموزش» و «پرورش استعدادها» تلاش کنند و نگاهی جامع و حمایتی قاطع از معلمان کشور خود داشته باشند.

در جهان امروز حضور میلیون‌ها کودک محروم از آموزش، ضرورت نیاز به معلم را برای تحقق حق برخورداری از آموزش و یادگیری را بیش از پیش نمایان می‌سازد.

گرامیداشت روز جهانی معلم اقدامی نمادین است تا دولت‌ها و ملت‌ها در توسعه و گسترش «آموزش عمومی و رایگان»، «تضمین کیفیت آموزش‌ها»، «ارتقای سطح برنامه‌های حمایتی از معلم» و «سرمایه‌گذاری و مشارکت» همه جانبه در امر آموزش و پرورش اهتمام جدی داشته باشند.

اینجانب با تبریک فرارسیدن این روز به تمامی معلمان عزیز کشورم بر این باورم که با حمایت‌های قاطع مسئولان ارشد نظام و با همکاری، همیاری، همراهی و عزم ملی معلمان، آموزش و پرورش ما می‌تواند در مسیر کیفیت بخشی به آموخته‌ها، تعالی مدرسه و رشد و بالندگی دانش‌آموزان بیش از گذشته گام‌های مؤثر بردارد.

چت روم رایتل – چت روم ارزو -

چت ماهک
 – چت روم مدیسا
 ,چت

چت ماهک – چت روم مدیسا ,چت

چت ماهک
– چت روم مدیسا
,چت

چت روم لول – تتلو چت – چت مادرید – دلانگیز چت – هیتلر چت – زیبا چت – چت نگار – چت روم مریم – دسکو چت –

 

چت روم شوک – بستی چت – چت ماهک – چت روم مدیسا

چت مهسان ,چت

چت مهسان
,چت

چن نفس – گواردیولا چت – چت روم رازیت – چت روم تانی – چت روم هایپر – زابل چت – وی چت – چت روم مسنجر – چت خما احتراما در راستای اجرای برنامه عملیاتی سال تحصیلی 94-93 گروه ریاضی دوره‌ی دوم متوسطه مبنی بر طراحی نرم افزار آموزشی هندسه یک به کمک نرم افزار جئوجبرا با محوریت کیفیت بخشی آموزش کتاب درسی،فصل 4 شکل های فضایی تا آخر صفحه 128  برای ناحیه 5 تبریز در نظر گرفته شده است.  مقتضی است همکاران محترم ریاضی آثار خود را تا مورخه 93/10/20  به گروه تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه  ناحیه 5 ارسال نمایند. 
 از کلیه همکارانی که آثارشان قابل استفاده برای ارسال به دبیرخانه باشد از طرف استان تقدیر کتبی بعمل خواهد آمد.
تذکر: آثار ارسالی باید شامل تدریس کامل موضوع ، حل تمرینات وتمرینات تکمیلی مبحث مربوطه باشد. 
اضافه می نماید نرم افزار جئوجبرا به همراه فایل های آموزشی در آدرس زیر موجود می باشد.
www.azarmath.com/portal/archives/cont-2343.html
 

رلو – چت مهسان چت روم سارا – چت کردن در یاهو -

گل بهارچت
 ,چت

گل بهارچت ,چت

گل بهارچت
,چت

چت نوید – چت چیک – چت نارس – گواردیولا چت – چت روم سیما – چت روم الفت – چت روم گلسا – چت معکو

 طو کلی برای نوشتن طرح درس روزانه مراحل زیر را به ترتیب دنبال می کنیم:

 ادامه در ادامه مطلب

س – چت روم نازی – سورون چت – ارزو ها چت -

مهرچت – ترنم چت ,چت

مهرچت
– ترنم چت
,چت

هومی چت – روشا چت – دیسکو چت – اتیشی چت – چت روم ناناز – چت روم مشا همیشه پای ریاضیات در میان است!!!


1- اکثر دانش آموزها و دانشجوها با درس ریاضی مشکل دارند و ریاضی رو درسی خشک، سخت و بی فایده قلمداد می کنند. به زعم اونها کسانی  که دانشجوی مقاطع بالای رشته ی ریاضی هستند یا نابغه اند یا عاشق ریاضی و یا دیوانه که دارند وقتشون رو با ریاضی خوندن تلف می کنند و این همه هم سختی می کشند!!!  پس چه چیزی باعث میشه که یک نفر بتونه در خوندن درس ریاضی موفق باشه؟ در این متن قصد دارم بگم که چطور ریاضی بخونید تا هم از خوندنش لذت ببرید و هم نمره ی خوبی ازش بگیرید.

 

 

ور – چت روم وروجک – چت هایپر -

چت مارال – چت روم نایک ,چت

چت مارال
– چت روم نایک
,چت

چت کره – سوگل چت – چت شوک – چت روم ژاوی – سیب چت – ماهک چت – چت روم هلو – چت روم غزل – چت اکسین – کافه چت – چت مارال – چت روم نایک دانی چت – چت مار

تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که مصرف این ۷ مواد غذایی بیماری های قلبی، سرطان سینه و پوکی استخوان را از زنان دور  می کند.

۱- گوجه فرنگی به گفته محققان مصرف مواد غذایی سرشار از لیکوپن مثل گوجه فرنگی می تواند در دفع سرطان سینه و گردن رحم موثر باشد.
۲ - بذر کتاندانشمندان ترکیب های مفیدی را همانند چربی های امگا ۳ و فیبر در بذر کتان یافته اند. مطالعات انجام شده در کلینیک مایو نشان می دهد مصرف ۴۰ گرم بذرکتان می تواند به کاهش تری گلیسیرید کمک کند. البته پزشکان مصرف بذر کتان در دوران بارداری را پیشنهاد نمی کنند.
۳ - کلم پیچاین گیاه خوراکی که حاوی آنتی اکسیدان ها است از چشم محافظت می کند و علاوه بر این سرشار از ویتامین C و کلسیم است.
۴- ماهی مصرف ماهی بخصوص ماهی آزاد بدلیل روغن موجود در آن می تواند به رشد جنین در دوران بارداری کمک کند.
همچنین از آنجایی که درصد بالایی از زنان بر اثر بیماری های قلبی جان خود را از دست می دهند، خوردن این ماهی می تواند در پیشگیری از بیماری های قلبی مفید باشد.
۵ - آب آلبالو مصرف آب آلبالو نه به دلیل ویتامین C آن بلکه به دلیل آنتی اکسیدان های موجود در آن توصیه می شود. آنتی اکسیدان های موجود در آب آلبالو می تواند از رشد باکتری در دیواره مثانه جلوگیری کند.
۶ - ماست یونانی ( ماست چکیده پرپروتئین) خوردن این ماست به دلیل داشتن پروتئین بالا به کاهش وزن و حفظ ماهیچه ها کمک می کند. همچنین زنان با مصرف این ماست می توانند دوران کهنسالی را راحت تر بگذرانند.
۷- گردو مصرف گردو می تواند از بروز سرطان سینه و پوکی استخوان جلوگیری کند. مطالعه صورت گرفته نشان می دهد که مصرف روزانه گردو بروز و پیشرفت سرطان سینه را به تاخیر می اندازد.

ال – چت روم نایک چت روم امریکا – چت نما – چت مارال – چت روم نایک

چت روم اف ام ,چت

چت روم اف ام
,چت

داغ چت – چت سرور – کورش چت – اردبیل چت – چت روم ثنا – چت مرضیه –

خارش در خانم‌ باردار بسیار جدی گرفته شود چون ممكن است علامت اولیه بیماری كوله‌ستاز باشد كه خطرناك است

 خیلی از خانم‌ها وقتی در مورد آینده‌شان فكر می‌كنند، خود را در نقش یك مادر می‌بینند با فرزندی كه همه دلبستگی آنهاست، ولی گاهی یك بیماری یا اختلال، این تصویر را خدشه‌دار می‌كند و اطلاعات غلط و توصیه‌های نادرست اطرافیان هم به این مشكل دامن می‌زند و خانم را دچار ترس و حتی یأس می‌كند…

خانم‌های دچار بیماری‌های صفراوی می‌توانند باردار شوند؟

این موضوع ممنوعیت مطلق ندارد ولی خود بارداری ریسك ایجاد و تشدید سنگ كیسه صفرا را بالا می‌برد و علت آن افزایش هورمون‌هایی مثل استروژن در دوران بارداری است كه زمینه سنگ‌سازی را افزایش و فرمول سنگ‌ها را تغییر می‌دهد.

معمولا چه خانم‌هایی در دوران بارداری به مشكل‌های صفراوی مبتلا می‌شوند؟

ریسك بروز این بیماری در خانم‌های چاق و دارای زمینه ژنتیكی بالاتر است و اگر خانمی باردار‌ی‌های مكرر هم داشته‌باشد، در معرض خطر قراردارد. معمولا این بیماری در خانم‌های لاغری كه اولین بارداری را تجربه می‌كنند، اتفاق نمی‌افتد.

در چه مواردی برای مبتلایان به بیماری‌های صفراوی جراحی انجام می‌شود؟

گاهی سنگ‌های صفراوی باعث درد شدید می‌شوند و گاهی كوله‌سیستیت (عفونت صفراوی حاد) ایجاد می‌كنند و كیسه صفرا به كیسه چرك تبدیل می‌شود و احتمال پاره‌شدن آن و صدمه به جنین و مادر وجود دارد، در این موارد جراحی حتما لازم است، ولی اگر پزشك تشخیص دهد می‌توان با درمان آنتی‌بیوتیكی درمان انجام داد یا تا پایان بارداری صبر كرد، جراحی به بعد از بارداری موكول می‌شود. این به شرایط بیمار، بیماری و نظر پزشك بستگی دارد.

ممنوعیت‌های غذایی‌ای كه برای افراد دچار بیماری‌های صفراوی وجود دارد، جنین را دچار كمبود و مشكل نمی‌كند؟

معمولا مصرف غذاهای چرب كه باعث انقباض و درد شدید صفرا می‌شوند، برای این بیماران محدود می‌شود كه تاثیر خاصی روی جنین ندارد.

جراحی برای مادر یا جنین مشكلی ایجاد نمی‌كند؟

احتمال خطر سقط و زایمان زودرس وجود دارد ولی این احتمال خیلی زیاد نیست. معمولا جراحی در 3 ماهه اول انجام نمی‌شود و پزشكان ترجیح می‌دهند آن را در 3 ماهه دوم و قبل از حجیم‌تر شدن زیاد رحم انجام دهند تا بتوانند دید خوبی داشته باشند. حتی در زیر 16 هفتگی می‌توان سنگ‌های صفراوی را با لاپاراسكوپ جراحی و خارج كرد.

استفاده از داروهای بیهوشی خطرناك نیست؟

نه، چون معمولا با توجه به شرایط مادر، از داروهای بیهوشی خاص یا روش‌های بی‌حسی دیگر استفاده می‌شود. گاهی بی‌حسی نخاعی برای خانمی بهتر است و گاهی بیهوشی عمومی ترجیح داده می‌شود و این به نظر متخصص بیهوشی بستگی دارد.

علایم بیماری‌های صفراوی معمولا چیست؟

درد قسمت فوقانی راست شكم زیر قفسه سینه، درد كولیكی قسمت راست بالای ناف و گاهی خارش.

این بیماری‌ها چقدر می‌توانند خطرناك باشند؟

اگر خیلی شدید باشند، خطرناك خواهند بود مثلا در كوله‌ستاز، املاح صفراوی به سمت كبد پس زده می‌شوند و هم برای مادر و هم جنین خطرناك هستند و امكان مرگ جنین زیاد است كه در این صورت حتی ختم بارداری هم انجام می‌شود.

بیمار صفراوی خاصی وجود دارد كه در صورت ابتلا به آن خانمی را از بارداری منع كنید؟

بله، اگر خانمی قبل از بارداری دچار بیماری‌های صفراوی باشد، با توجه به سونوگرافی و نتایج آزمایش‌ها و میزان علامت‌دار بودن بیماری تصمیم گرفته می‌شود. اگر خانمی به كوله‌ستاز مبتلا باشد، امكان صدمه به جنین و مادر وجود دارد ولی معمولا این موارد اندك هستند.

خارش می‌تواند نشانه‌ای از ابتلا به بیماری‌های صفراوی باشد؟

 بله و باید خارش در خانم‌ باردار بسیار جدی گرفته شود چون ممكن است علامت اولیه بیماری كوله‌ستاز باشد كه خطرناك است و اگر دیر تشخیص داده شود، امكان از دست رفتن خانم هم وجود دارد. اگر خانمی دچار خارش باشد، حتما آزمایش‌هایی برایش درخواست می‌شود كه اگر آنزیم‌های كبدی و بیلی‌روبین بالا باشد، باید به سرعت به آن رسیدگی و برای درمان اقدام كرد.

چت روم تویتر – چت روم پدیده -

چت روم مشهد – چت دل انگیز ,چت

چت روم مشهد
– چت دل انگیز
,چت

چت حسرت – چت گرت بیل – زلیخا چت – چت روم معروف – پر چت – شماره دختر تهرانی – چت ناز زنجبیل یک تنه می‌تواند طعم هر غذا یا شیرینی را از این رو به آن رو کند. علاوه بر طعم‌دهی خواص درمانی زیادی نیز برای این ادویه قائل شده‌اند؛ اما با تمام خواصی که دارد می‌تواند برای افرادی که از بیماری‌های خاصی رنج می‌برند مضر نیز باشد. در این مطلب شما را با خواص و مضرات زنجبیل بیشتر آشنا می‌کنیم.
  زنجبیل برای کاهش حالت نفخ
اگر همیشه نفخ می‌کنید توصیه می‌کنیم به چای خود کمی زنجبیل اضافه کنید و یا اینکه یک تکه‌ی کوچک زنجبیل تازه و پوست‌کنده بجوید. شما همچنین می‌توانید برای جلوگیری از نفخ حاصل از خوردن حبوبات یک تا دو ورقه‌ی نازک زنجبیل تازه را به غذای حاوی این مواد اضافه کنید. خواهید دید که حالت نفختان به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.
  زنجبیل برای تسکین درد
نتایج پژوهش‌های متعدد نشان می‌دهد که افرادی که با شروع اولین علائم میگرن یا سردرد زنجبیل مصرف می‌کنند درد کمتری احساس می‌کنند. به خاطر اینکه ترکیبات موجود در زنجبیل باعث مسدود شدن ترشح هورمون‌های التهاب زا می‌شود. نتایج بررسی‌های دیگر نیز نشان می‌دهد زنجبیل می‌تواند به بهبود و تسکین آرتریت کمک کندبه عقیده‌ محققان افرادی که از آرتروز یا پولی آرتریت روماتوئید رنج می‌برند و روزانه پودر زنجبیل میل می‌کنند درد و تورم کمتری در مفاصل خود احساس می‌کنند. توصیه می‌کنیم مقداری پودر زنجبیل به شیر یا چای خود اضافه کنید. می‌توانید از زنجبیل تازه برای تهیه‌ی غذاهایتان نیز استفاده کنید.
  زنجبیل برای پیشگیری از خطر ابتلا به سرطان

لاو – گپو چت – چت مسیحا – سرپرست چت -

پادینا چت ,چت

پادینا چت
,چت

میهن چت – چت اخرین – چت اذری – ابی چت – چت روم ارمین – چت غزل – باتو چت – ما چت – چت روم مل

چندین هزار بیماری پوستی در بدن وجود دارد که ممکنه در قسمت تناسلی ایجاد مشکلاتی کنند و تظاهرات بالینی آنها اغلب با هم شبیه است و امکان اینکه پزشکی بتواند بدون معاینه و صرفا بر اساس اظهارات بیمار در باره نوع بیماری وی اظهار نظر کند… بسیار کم است و به صلاح وی هم نیست و به نفع بیمار هست که اگر در پی رفع مشکل خود است به پزشک متخصص پوست مراجعه کند. این در حالی هست که گاهی , حتی با معاینه بیمار هم نمی توان کوچکترین اظهار نظری کرد و لازم است که اقدامات تخصصی انجام گیرد. با اینحال تلاش شده که شایعترین بیماریهائی که در قسمت تناسلی زنان و مردان ایجاد مشکلات پوستی می کنند درج شود.

درماتیت التهابی

درماتیت تماسی(contact dermatitis) شامل درماتیت تحریکی و آلرژیک بوده و با خارش , قرمزی و ادم پوست همراه می باشد. علل مسبب درماتیت تماسی شامل محصولات بهداشتی مورد استفاده خانمها, کاندوم و اسانس های گیاهی می باشند. کمپرس آب سرد و استروئید های موضعی ضعیف غیر فلورینه از جمله درمان های مناسب به شمار می روند.

نورودرماتیت( لیکن سیمپلکس مزمن)

ودی – چت روم اذری – گلسا چت – چت ملودی -

رزبلاگ چت ,چت

رزبلاگ چت
,چت

چت کلیک – لاوین چت – هانی چت – چت روم خیار – چت روم یویو – چت نا

برای پیشگیری از عفونت ادراری میتوانید اقدامات زیر را بكار بندید:

* مقدار زیادی آب بنوشید. روزانه حداقل 8 لیوان با گنجایش 240 سی سی آب بنوشید.
* هیچگاه احساس دفع ادرار را نادیده نگیرید و سعی كنید هر بار مثانه را كاملاً خالی كنید.
* بعد از اجابت مزاج موضع را از جلو به عقب تمیز كنید تا از ورود باكتری های مدفوع به پیشابراه پیشگیری شود.
* پیش از مقاربت جنسی و بعد از آن ادرار كنید و دستگاه تناسلی را با آب و صابون ملایم بشوئید.
* عصاره شاتوت بنوشید. مطالعات نشان داده اند كه آب عصاره شاتوت میزان باكتریها را كاهش داده و از جایگزینی باكتری های جدید در دستگاه ادراری پیشگیری می‌كند. (هرچند نوشیدن عصاره شاتوت عفونت ادراری را درمان نخواهد كرد و دقت كنید كه اگر دارای علائم عفونت ادراری هستید باید به پزشك مراجعه كنید و آنتی بیوتیك دریافت كنید).
* از فرآورده های بهداشتی مخصوص دستگاه تناسلی (اسپری یا پودر) و صابون های قوی خودداری كنید زیرا پیشابراه و دستگاه تناسلی را تحریك می‌كند و محیط كشت مناسبی برای رشد باكتریها خواهد بود. در دوران بارداری از دوش واژینال استفاده نكنید.
* لباس های زیر خود را از نوع نخی انتخاب كنید و از جوراب شلواری هایی كه قسمت بالای آن نخی است استفاده كنید.

 

زلی – ایذه چت – نیم باز چت -

عسل چت,نازچت,پگاه چت,زندگي چت,باران چت,روژين چت,بوف چت,کتي چت,الکسا چت,لاف چت,دلنازچت,نازگل,رازچت,قنفوس چت ,زن چت ,گروپ چت,صدف چت, فرياد چت,ستاره چت,چت عسل,چت دلناز,چت فرياد,داغ چت ,عمو چت ,مهسا چت , لاله چت , الاله چت ,,مختل چت ,ميهن چت,برف چت,اوين چت ,فلفل چت ,حباب چت ,جم چت,بيلوکس چت,عقاب چت,لوس چت ,چت عسلي ها ,پيچک چت ,ترمه چت ,شاتل چت,گلدن چت,تتل چت,عکس چت,سي تو چت,ملودي چت,اواز چت,يک چت,اريا چت ,اريو چت ,چت پديده ,فاني چت ,خونه چت ,چيک چت ,چت مدرن,گلسارچت,