چت روم ?> کتی چت|چت باران|مخفی چت عسل چت,نازچت,پگاه چت,زندگي چت,باران چت,روژين چت,بوف چت,کتي چت,الکسا چت,لاف چت,دلنازچت,نازگل,رازچت,قنفوس چت ,زن چت ,گروپ چت,صدف چت, فرياد چت,ستاره چت,چت عسل,چت دلناز,چت فرياد,داغ چت ,عمو چت ,مهسا چت , لاله چت , الاله چت ,,مختل چت ,ميهن چت,برف چت,اوين چت ,فلفل چت ,حباب چت ,جم چت,بيلوکس چت,عقاب چت,لوس چت ,چت عسلي ها ,پيچک چت ,ترمه چت ,شاتل چت,گلدن چت,تتل چت,عکس چت,سي تو چت,ملودي چت,اواز چت,يک چت,اريا چت ,اريو چت ,چت پديده ,فاني چت ,خونه چت ,چيک چت ,چت مدرن,گلسارچت,اليس چت,لاوان چت,گيتا چت ,تابان چت,پرسپوليس چت ,چت دريا,چت باران,,هديه چت ,دلسا چت,فشن چت,ميکي چت ,پي ام چت ,ني ني چت,نت چت ,اواکس چت ,تفريح چت ,سهند چت ,فيس بوک چت ,هلو چت ,اسمان چت ,وروجک چت ,لولو چتت چت ياهو,اصفهان چت ,سيکا چت , ايليا چت ,رها چت ,شکلات چت ,دي چت ,صبا چت ,اذين چت ,ارينا چت ,سوشا چت ,سوگلي چت ,شاه چت ,دختر چت ,نوراچت ,نورچت ,عمو چت ,رزبلاگ چت ,نيمباز چت,چت ,جيز چت ,چيز چت ,کچلي چت ,کچال چت ,پرستو چت ,,عسلک چت,معروف چت ,مهسان چت,فاني چت ,مردم چت,مورچه چت,ايران چت,ملت چت,الما چت,نگين چت,ايناز چت,تابناک چت,
چت زهره
 ,چت

چت زهره ,چت

چت زهره
,چت

نیاز چت – چت روم بلاگفا – زیبا چت – چت روم سمنان – چت بیلوکس – مردم چت – چت روم نرگس – چت روم سادنا – چت رو

 مبارک باد عید قربان، نماد بزرگ ترین جشن رهایى انسان از وسوسه هاى ابلیس

 دانشجو معلمان استان قم.تبریک عید قربان 93

م عربستان – سافت چت – دلریز چت – چت روم دلناز -

چت روم ادیبان
 – چت لاو سیتی
 ,چت

چت روم ادیبان – چت لاو سیتی ,چت

چت روم ادیبان
– چت لاو سیتی
,چت

چت شوش – شوکر چت – ایرانی چت – فوتبال چت – چت هند – دسکو چت – چت روم الوچه –

سخنگوی گروهک وهابی داعش :

 

بعد از عراق نوبت حمله به ایران است………

 

شیعیان ایران را به خاک و خون میکشیم……..34019_j4m1w5950m851i23.gif

 

پیام جوانان ایران به گروهک تکفیری داعش در قبال تهدید حمله به ایران :

 

به شما هشدار میدهیم…!

 

اینجا عراق نیست…!

 

اینجا سوریه نیست…!

 

اینجا موصل و… نیست…!

 

اینجا ایران است…!

 

سرزمین ناموس پرستان…!

 

سرزمینی که جوانانش خواب را به شما حرام و مرگ را آرزویتان خواهند کرد……

 

ایران را به گورستان لاشه هایتان تبدیل خواهیم کرد. . .

 

پاینده باد وطنم ایران…..!!!!!

 

کپی اجباری نشون بده غیرت وطن پرستیتو………….!

 

ارژانتین چت – نگارچت – خونه چت -

چت روم اسلو – چت الکسا ,چت

چت روم اسلو
– چت الکسا
,چت

تاکسی چت – چت سادنا – حوری چت – چت ملودی – چت ماهور – بلاگ چت – چت روم امریس – رهام چت – میس چت – چت ر
با حضور سرپرست دانشگاه فرهنگیان در قم انجام شد:

از دیگر برنامه های صبح امروز سفر دکتر مهر محمدی، حضور بر مزار مراجع تقلید در گذشته، حاج اسماعیل دولابی، میرزای قمی، پروین اعتصامی، حضور در مدرسه ی فیضیه قم و  شرکت در جلسه ی درس خارج فقه آیت الله وحید خراسانی بود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، در ادامه ی سفر خود به قم، از بخش های مختلف کتابخانه ی آیت الله مرعشی نجفی همچون سالن مطالعه، مخزن و تالار قفسه باز این کتابخانه بازدید کرد.

در بازدید دکتر مهرمحمدی از کتابخانه آیت الله مرعشی نجفی، دژاکام، مدیرکل آموزش و پرورش استان قم؛ فراهانی، مدیر کل حوزه ریاست و سرپرستان پردیس ها و مراکز آموزش عالی قم، وی را همراهی کردند.

دیدار با آیت الله موسوی اردبیلی، از مراجع عظام تقلید و بهره مندی از رهنمودهای این مرجع تقلید گرانقدر از دیگر برنامه های امروز دکتر مهرمحمدی بود،در این دیدار آیت الله موسوی اردبیلی برای مسئولان دانشگاه فرهنگیان آرزوی موفقیت کرد.

دکتر مهرمحمدی در آخرین بخش برنامه های صبح امروز خود با آیت الله حسینی بوشهری، مدیر حوزه های علمیه کشور دیدار کرد و به طرح و پیگیری مسئله همکاری های متقابل این دانشگاه با حوزه های علمیه کشور  پرداخت.

وم خاکی – چت علی – وروجک چت – چت روم گلبرگ -

چت چتی ,چت

چت چتی
,چت

چت روم بیتوته – چت نفرین – چت نیکان – چت اشیل – چت روبن – تاپ چت – اوازک چت –
دکتر مهر محمدی در پردیس های قم:

پردیس های دانشگاه فرهنگیان تخصصی می شوند/ شبکه اجتماعی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در راه است

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: به دنبال تخصصی کردن پردیس ها در سطح استان ها هستیم و در آینده پردیس هایی همچون پردیس علوم تجربی و پردیس علوم انسانی خواهیم داشت.

دکتر مهر محمدی، عصر یکشنبه، 20 مهرماه، با دانشجومعلمان پردیس حضرت معصومه (س) قم دیدار کرد، در این دیدار دانشجومعلمان به طرح پیشنهادات و خواسته های خود با سرپرست دانشگاه فرهنگیان پرداختند.

دکتر مهرمحمدی نیز، ضمن سخنانی با تأکید بر ضرورت بهره برداری مناسب از فرصت ها گفت: فرصت ها به سرعت می گذرند و باید از این فرصت ها برای خدمت به خلق استفاده کرد، دانشجویان هم باید فرصت و دوره دانشجویی را برای تحصیل غنیمت بشمارند، همکاران نیز باید زمینه های تحصیل مطلوب دانشجویان را فراهم کنند، در عین حال خود دانشجویان هم باید فرصت سازی کنند.

وی، تصریح کرد: ما باید با تمسک به شهدا، خصوصیات آنها را در وجودمان نهادینه کنیم، من  مسئله ی به خاک سپاری شهید گمنام در پردیس حضرت معصومه (س) را پیگیری می کنم و اقدامات لازم را در این خصوص انجام  خواهیم داد.

دکتر مهرمحمدی، با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به معاون پرورشی گفت: هم اکنون مدارس با کمبود مشاور روبرو نیست، اعلام نیاز آموزش و پرورش به دانشگاه فرهنگیان برای رشته مشاوره برای معاون پرورشی بوده است، اما در خصوص وضعیت آینده محصلین رشته مشاوره در دانشگاه فرهنگیان بررسی دقیق تری انجام خواهد شد.

وی، در خصوص شرایط رفاهی پردیس های فرهنگیان استانی گفت: وضعیت پردیس های خواهران در سطح کشور هنوز در سطح مطلوب ِمورد نظر ما نیست، به همین دلیل امسال تخصیص بودجه بیشتری به پردیس های خواهران صورت گرفته است، اما بودجه حال حاضر پاسخگوی تمامی هزینه های دانشگاه  نیست.

دکتر مهرمحمدی، تصریح کرد: یکی از مصوبات هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان در دولت گذشته دریافت چهل و پنج درصد حقوق دانشجومعلمان برای هزینه های خوابگاه و تغدیه بود، اما این درآمد در مقابل هزینه های دانشگاه  رقم محدودی است.

وی، با اشاره به برنامه های آتی دانشگاه، بیان کرد: به دنبال تخصصی کردن پردیس ها در سطح استان ها هستیم و در آینده پردیس هایی همچون پردیس علوم تجربی و پردیس علوم انسانی خواهیم داشت، چرا که امکان ایجاد همه رشته ها در همه پردیس ها وجود ندارد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، تصریح کرد: امسال نود درصد دانشجویان بدون هیچ مشکلی از طریق سامانه مروارید ثبت نام کردند و بخش زیادی از مشکلات این سامانه رفع شده است، البته سامانه مروارید هنوز هم نیاز به ارتقا دارد، همچنین شبکه اجتماعی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در حال راه اندازی است.

در بخش پایانی این دیدار، دکتر صادق زاده، معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به فعالیت های فرهنگی این دانشگاه گفت: انتظار ما این است که دانشجویان در تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی فعالیت کنند،  پیش بینی کرده ایم که مشارکت جدی در حوزه فرهنگی و اجتماعی با حضور دانشجومعلمان داشته باشیم، چون آنها دارای بلوغ فکری  لازم برای معلمان آینده ی کشور هستند.

وی تصریح کرد: انتظار داریم که دانشجومعلمان در دانشگاه شیوه مواجه با مشکلات را فرابگیرند، اساتید شایسته ای در دانشگاه فرهنگیان فعالیت می کنند که باید دانشجویان از آنها استفاده کنند.

دکتر صادق بودجه فرهنگی دانشگاه فرهنگیان را تنها برای برنامه های فرهنگی دانست و افزود: امکان هزینه این بودجه در بخش های دیگر وجود ندارد، شیوه تخصیص بودجه فرهنگی در کمیته ویژه ای با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی تعیین می شود. 

جهش علمی، هدف دانشگاه فرهنگیان است

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: ما به دنبال ایجاد یک جهش علمی در دانشگاه فرهنگیان هستیم و باید کیفیت علمی، مطالبه ی اصلی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان باشد.

دکتر مهر محمدی، ظهر امروز، در جمع دانشجومعلمان پردیس آیت الله طالقانی قم، با اشاره به ضروت استفاده از فرصت ها گفت: دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان باید از تمامی فرصت ها برای رشد و تعالی برخوردار و بهره مند باشند تا به اهدافی که برای آن به دانشگاه فرهنگیان وارد شدند، برسند، مسئولان دانشگاه هم در همین راستا یاریگر و خدمتگذار آنها هستند. وی، تصریح کرد: دانشجومعلمان سرمایه ی اصلی دانشگاه، محسوب می شوند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به اینکه تغییر ناگهانی و فوری شرایط رفاهی دانشگاه فرهنگیان به سادگی میسر نیست، افزود: این اتفاق به صورت تدریجی رخ  خواهد داد، البته باید به عنوان یک دانشگاه نوپا، سرعت فعالیت ها را بیشتر کنیم، تا این دانشگاه هر چه زودتر به سطح قابل قبول و مورد انتظار خود برسد.

وی، با اشاره به برخی کمبودها گفت: امکانات و منابع موجود، پاسخگوی تمام نیاز ها نیست و برای تامین نیازهای دانشگاه فرهنگیان، به بودجه بیشتری نیاز داریم، با توجه به اینکه بودجه دولتی و بودجه آموزش و پرورش، محدود است، باید به دنبال تامین منابع از دیگر نهادها نیز باشیم و  از ظرفیت نهادهایی همچون وزارت ارشاد و وزارت ورزش و جوانان بهره مند شویم.

دکتر مهر محمدی، با اشاره به برنامه های آینده ی دانشگاه فرهنگیان، افزود: به دنبال ایجاد یک جهش علمی در دانشگاه فرهنگیان هستیم و باید کیفیت علمی، مطالبه ی اصلی دانشجومعلمان باشد، برای این جهش، یک منشور کیفیت آموزشی تهیه شده است که انواع موضوعات ارتقای علمی در آن وجود دارد و استراتژِی ما در دانشگاه فرهنگیان حرکت گام به گام است.

وی، تصریح کرد: در به کارگیری اساتید با مدرک دکتری اصرار داریم،  اساتیدی که در این دانشگاه تدریس می کنند، باید دارای بالاترین سطح و صلاحیت علمی باشند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، مهم ترین هدف دانشگاه را، تربیت معلم دانست و افزود: باید با برنامه ریزی برای ساعات آزاد دانشجومعلمان از این ساعات برای نیل به اهداف دانشگاه و تعلیم و تربیت همه جانبه ی دانشجو معلمان استفاده شود، تشکیل انجمن های علمی، تشکل های دانشجویی و کانون ها باید به صورت اختیاری و داوطلبانه از سوی خود دانشجویان دنبال شود.

وی، خاطر نشان کرد: دانشگاهی که دانشجویانش برای مدیریت اوقات فراغت نقش کلیدی دارند، دانشگاهی زنده و پویا است، در همین راستا آئین نامه های مربوط به برنامه های فرهنگی به نگارش درآمده و ابلاغ شده است تا دانشجویان بدون درگیری با بروکرسی اداری به فعالیت فرهنگی بپردازند.

دکتر مهر محمدی، افزود: به دنبال این هستیم که حتی در فصل تابستان که فصل تعطیلی دانشگاه هاست، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بر اساس علایق خود در دوره های متنوع شرکت کند و این طرح به نام سال تحصیلی پیوسته نام گذاری شده است، ایده آل ما این است که دانشجویان حتی در فصل تابستان هم در برنامه های فرهنگی شرکت کنند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، مسئله آزاداندیشی را از مطالب مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) دانست و افزود: دانشجومعلمان نباید خود را سانسور کنند، البته محدودیت هایی در محیط دانشگاه وجود دارد، اما گاهی در خصوص این محدودیت ها بزرگ نمایی می شود و در بخش آموزش عالی کشور شرایط بسته ای وجود ندارد.

وی، با اشاره به برخی هزینه های شبانه روزی گفت: مسئله دریافت چهل و پنج درصد برای هزینه های دانشگاه در دولت قبلی تصویب شده است، تامین بخشی از هزینه های دانشگاه وابسته به این درآمد است، البته هزینه های تغدیه و اسکان بسیار بیشتر از مبلغی است که دانشگاه از دانشجویان می گیرد، دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه شبانه روزی است و انتظار ما این است که دانشجویان در خوابگاه ها حضور داشته باشند.

دکتر مهرمحمدی، تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان باید به سویی برود که دانشجویان عاشقانه در آن حضور پیدا کنند که البته وضعیت کنونی نیز اینگونه است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، در بخش دیگری از سخنان خود از پیش بینی برنامه هایی برای ارتقای وضعیت رفاهی دانشجویان خبر داد و گفت: به دنبال ایجاد شبکه اینترانت برای پردیس ها هستیم.

وی، بحث پژوهش را از اهداف و اولویت های دانشگاه دانست و افزود: به دنبال فراهم کردن زمینه های پژوهشی برای دانشجویان و  اساتید هستیم، ایده ای وجود دارد که دانشجویان در قالب انجمن های علمی و باشگاه های پژوهشی، فعالیت پژوهشی داشته باشند و انتشار کتاب، مجله های علمی و توجه ویژه به کتابخانه ها در دستور کار دانشگاه فرهنگیان قرار دارد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به موضوع برگزاری آزمون جامع، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که در دانشگاه فرهنگیان، آزمون جامعی در پایان دوره دانشجویی برگزار شود، طرح مبحث آزمون جامع از این لحاظ ضروری است که دانشجویان نباید به خاطر تعهد خدمت و قرارداد استخدامی درس خواندن را رها کنند، و ما از هر سیاستی که به هدف درس خواندن دانشجویان کمک کند، حمایت می کنیم.

 

جذب هیئت علمی از برنامه های اساسی دانشگاه فرهنگیان است

 

 

دکتر مهرمحمدی، گفت: جذب هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان، یک برنامه ی اساسی است و امروزه شاخص هیئت علمی به دانشجو در این دانشگاه، در سطح مطلوب نیست.

 

عصر امروز، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشستی صمیمی با مدرسان و کارکنان پردیس های استان قم دیدار کرد، وی، در این نشست، ضمن شنیدن صحبت های حاضران، به برخی از موارد طرح شده پاسخ داد.

 

دکتر ثابتی، سرپرست پردیس حضرت معصومه (س)، در ابتدای این دیدار، ضمن سخنانی با ارائه ی گزارشی از وضعیت این مجموعه، گفت: تا پیش از تاسیس دانشگاه فرهنگیان، شش هزار نفر از این مرکز، فارغ التحصیل شدند و هم اکنون ششصد دانشجو در رشته های دبیری الهیات، مشاوره و … تحصیل می کنند، همچنین 69 نفر استاد در این پردیس مشغول به تدریس هستند.

 

وی، تصریح کرد: در راستای اهداف دانشگاه فرهنگیان، دراین پردیس تاکید اساتید در کلاس ها بر معلم پروری است، کلاس های درس مجهز به امکانات لازم است و ارائه ی دروس با مشارکت دانشجویان صورت می گیرد.

 

امیدواریم فقط در حد حرف زدن نباشه.عمل کردن مهمتره

 

چت گروپ – چت المان – گوگولی چت -

چت تو – روبن چت ,چت

چت تو
– روبن چت
,چت

امریس چت – چت روم دن – چت روم بیتا – چت راز – متین چت – وطن چت – ایسون چت – چت تتلو – چت روم رها

گنجاندن واحدهای اختیاری در برنامه های درسی دانشگاه فرهنگیان

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به لزوم گنجاندن واحدهای اختیاری در برنامه های درسی دانشگاه فرهنگیان برای انعطاف این برنامه ها و داشتن حق انتخاب بیشتر برای دانشجو معلمان، خواستار توجه به مبانی زیست شناختی و زیبا شناسی تربیت شد.

به گزارش سرویس خبر باشگاه معلمان جوان به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر مهر محمدی در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به گستردگی طیف شایستگی های معلمی، تأکید کرد: در بازنگری برنامه های درسی این دانشگاه، باید به عمق و وسعت برنامه ها توجه ویژه ای شود.

وی با بیان اینکه نباید در تدوین برنامه های درسی عمق، فدای وسعت شود، خاطرنشان کرد: با منطقی درست و استفاده از خلاقیت، باید برنامه ای جامع تهیه شود تا معلمانی شایسته و متناسب با نیازهای آموزش و پرورش تربیت شوند.

وی کلیات برنامه درسی پیش بینی شده برای دانشگاه فرهنگیان را قابل قبول و مورد تأیید شورای برنامه ریزی دانشگاه دانست و تصریح کرد: این برنامه تا زمان تصویب در شورای دانشگاه، مورد بازبینی و اصلاح دوباره قرار خواهد گرفت.

دکتر موسی پور معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان نیز، طولانی بودن عمر برنامه های درسی این دانشگاه و تغییرات در عرصه علم و سیاست های کلان نظام اجتماعی را از عوامل لزوم بازنگری در برنامه های درسی برشمرد و افزود: دانشگاه فرهنگیان به عنوان یکی از نمادهای بارز تحول بنیادین در آموزش و پرورش، اقدام به بازنگری برنامه های درسی نموده است.

وی تبیینی از شایستگی های کلیدی و اساسی، شرح اهداف و پیامدها، اصول راهنمایی و طراحی برنامه های درسی، معرفی عناوین برنامه های درسی یا برنامه دروس به طور کلی، تعیین چارچوب و تنظیم برنامه ها و سر فصل ها را از جمله مطالب پیش نویس سند برنامه درسی تربیت معلم برشمرد و تصریح کرد: با ادراک درست و توجه به اسناد بالادستی، یعنی مبانی نظری تحول آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی، امر بازنگری برنامه درسی را شروع کرده ایم.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان در ادامه به تبیین فرآیند تهیه و تصویب بازنگری در برنامه های درسی این دانشگاه پرداخت و افزود: بازنگری در هر رشته ای انجام و منجر به برنامه و سرفصل جدید آن رشته می شود و پس از بحث وتصویب آن در این شورا، به شورای برنامه ریزی عالی وزارت علوم عرضه و اگر آنجا به تصویب برسد، راهنمای عمل آموزش در دانشگاه فرهنگیان خواهد شد.

وی، با اشاره به تعریف تربیت در پیش نویس سند برنامه های درسی دانشگاه فرهنگیان، گفت: در این سند، عنوان شده معلمان ارکان اصلی در نظام تعلیم و تربیت هستند و آنان باید به طور حرفه ای تربیت و شایستگی حرفه ای آنان براساس مجموعه ای از شایستگی ها دنبال شود.

موسی پور ادامه داد: آن چه ما از شایستگی معلمان دنبال می کنیم، یک توان پیچیده و درهم تنیده ای، برای فعالیت موقعیتی معلم در شرایط تربیتی که با آن مواجه است، می باشد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، با تبیین چهار شایستگی معطوف به دانش موضوعی، دانش تربیتی، عمل تربیتی موضوعی و دانش عمومی، تصریح کرد: اگر این چهار شایستگی تحقق پیدا کند، آن زمان شایستگی حرفه ای معلم محقق می شد.

وی، افزود: شایستگی حرفه ای معلم فقط از کلاس درس حاصل نمی شود، بلکه آموزش های غیررسمی و خارج از کلاس درس هم در خدمت آموزش و برنامه قرار می گیرد.

م – چت روم تاپ – چت شوکر – چت تو – روبن چت

بیرجند چت ,چت

بیرجند چت
,چت

بازی چت – چت روم اخرین – مشاور چت – چت گمرک – چت معکوش – نا چت –

رديف

عنوان عامل امتياز آور

نحوه محاسبه امتيازات

مدارك مورد نياز

1

معدل مدرك تحصيلي ديپلم 

عدد معدل با ساير عوامل جمع مي گردد .

تصوير مدرك تحصيلي ديپلم

2

نمره مصاحبه

نمره مصاحبه از معيار 20 محاسبه شده و عدد حاصل با ساير عوامل جمع مي گردد .

—–

3

اولويت ايثارگري

فرزند شهيد 20 امتياز فرزند جانباز بالاي 25 درصد 10 امتياز فرزند جانباز 5 تا 24 درصد و خواهر و برادر شهيد و نيز خواهر و برادر جانباز 5 امتياز

گواهي ايثارگري از بنياد شهيد و امور ايثارگران

4

فرزند فرهنگي

به ازاي هر كدام از والدين شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش 5 امتياز

تصوير حكم كارگزيني و صفحه اول و دوم شناسنامه والدين فرهنگي

5

همسر فرهنگي

در صورتي كه همسر فرهنگي باشد 5 امتياز

تصوير حكم كارگزيني همسر و صفحه اول و دوم شناسنامه همسر و صفحه دوم شناسنامه خود

6

تاهل و اولاد

به ازاي تاهل 5 امتياز و به ازاي هر اولاد حداكثر تا دو اولاد 2 امتياز

تصوير صفحه اول و دوم شناسنامه همسر و تصوير صفحه دوم شناسنامه خود و تصوير صفحه نخست شناسنامه فرزندان

7

اولويت بومي

در تعيين محل خدمت 50 درصد نيازهاي شهرستان ها از نيروهاي بومي تامين مي گردد

طبق توضيح ذيل جدول

چت روم نوشین – چت روم قانون -

چت روم الوچه
 ,چت

چت روم الوچه ,چت

چت روم الوچه
,چت

چت انگلیس – هایپر چت – ملودی چت – موز چت – چت روم بینا – تهران چت – چت روم گیسو – چت کولا برای دیدن تصویر اینفوگرافیک در کیفیت و وضوح بالاتر بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

مسلم بن عقیل

دردانه سه ساله

رقیه(س) دردانه سه ساله حسین بن علی(ع) است. نام مبارک او در بعضی از کتاب های تاریخی و مقاتل نقل شده است و برخی دیگر مانند ریاض الاحزان از او با نام فاطمه صغری یاد کرده اند. رقیه(س) در روز سوم صفر سال ۶۱ه ق در سفر اهل بیت به شهر شام از دنیا رفته است. شاید نام گذاری روز سوم محرم به نام این بانوی کوچک به این انگیزه بوده که در گرماگرم عزاداری دهه اول، از مظلومیت او یادی شود. حضرت رقیه الگوی تربیت صحیح است. با تدبر در جملات کوتاهی که او هنگام دیدن سر بریدة پدر به زبان آورده به خوبی می توان دریافت که این کودک از چه معرفت والایی برخوردار بوده است.

دردانه سه ساله

کفن پوشان زینب

در  روز عاشورا گلهای خوشبوی زینب ، از امام تقاضای حضوردر صحنه کارزار را می طلبند. امام راضی نشده و مخالفت می نماید. عقیله بنی هاشم زینب کبری(س) بی درنگ عرض می کند : برادر به حق مادرم ، اذن میدان به فرزندان خواهرت بده  . پسران نیز این درخواست و سوگند را مؤثر یافته و می گویند : دایی جان ، به حق مادرت فاطمه زهرا (س)اجازه بده . امام صورت خواهر زاده های خود را می بوسد و اجازه نبرد به آن دو می دهد. آن دو بزرگوار پیاده به میدان نبرد رهسپار می گردند. ابن سعد آنها را شناخته و با صدای برخاسته از شگفــتی می گوید: (عَجَبا لِلرَحِمِ ) یعنی شگفت از این پیوستگی خواهر و برادری بین حسین و زینب (علیهما السلام)…

کفن پوشان زینب

آخرین سرباز

هنگام شهادت یازده ساله بود. او در آخرین لحظات در آغوش حضرت امام حسین علیه‏السلام به شهادت رسید. هنگامی که امام علیه‏السلام تنها مانده بود، عبدالله که پسر بچه‏ای بیش نبود، استغاثه‏ی عمویش را شنید و از خیمه بیرون دوید تا به عمویش کمک کند. امام علیه‏السلام به خواهرش زینب علیهاالسلام فرمود: مگذار عبدالله بیاید، ولی او موفق نشد و عبدالله خود را به عمویش رسانید و گفت: سوگند به خدا که از عمویم جدا نخواهم شد. عبدالله که در کنار عمویش بود، ابحر بن کعب و یا حرملة بن کاهل (لعنة الله علیهما) قصد جان امام علیه‏السلام را کردند در حالی که آن حضرت روی زمین افتاده بود. عبدالله در حالی که با دستش از عمویش دفاع می‏کرد به آن دو گفت: ای زنازاده می‏خواهی عمویم را بکشی؟! ابحر دست عبدالله را با شمشیر قطع کرده و امام او را به آغوش می‏گیرد و حرملة (لعنة الله علیه) او را در آغوش عمویش با تیری به شهادت می‏رساند.

آخرین سرباز

فتح خون

یزید پس از معاویه بر تخت حکومت اسلامى تکیه زد و خود را امیرالمؤمنین خواند و براى این که سلطنت ناحق و ستمگرانه اش را تثبیت کند, مصمم شد براى نامداران وشخصیت هایی پیامى بفرستد و آنان را به بیعت با خویش بخواند. به همین منظور, نامه اى به حاکم مدینه نوشت و در آن یادآور شد که براى من از حسین (ع )بیعت بگیر و اگر مخالفت نمود بقتلش برسان .امام حسین (ع ) می دانست اینک که حکومت یزید را به رسمیت نشناخته است,اگر در مدینه بماند به قتلش می رسانندش, لذا به امر پروردگار, شبانه و مخفى از مدینه به سوى مکه حرکت کرد. آمدن آن حضرت به مکه , همراه با سرباز زدن او از بیعت یزید, در بین مردم مکه و مدینه انتشار یافت , و این خبر تا به کوفه هم رسید,کوفیان ازامام حسین (ع ) که در مکه به سر می برد دعوت کردند تا به سوى آنان آید و زمامدار امورشان باشد. اما ماجرا به اینجا خنم نشد. در این نگاشت وقایع روز شمار این جریان نشان داده شده است.

فتح خون

مسیر حرکت اباعبدالله (ع)

حرکت امام حسین از مدینه تا کربلا پس از مرگ معاویه آغاز شد. امام حسین(ع) بیعت با یزید را مشروع ندانسته و با توجه به دعوت کوفیان از وی برای پذیرش زمامداری آنها، از مکه به سوی کوفه رهسپار شد؛ ولی در کربلا با پیمان شکنی کوفیان مواجه شد و سرانجام در جنگی که در روز عاشورا میان دو لشگر در گرفت، امام حسین(ع) و اصحاب اندکش (حدود ۷۲ نفر) به شهادت رسیدند و بازماندگان وی از یاران و اهل بیت وی به اسارت درآمدند و به سوی کوفه و شام فرستاده شدند. در این نگاشت مسیر حرکت کاروان ایشان نشان داده شده است.

مسیر حرکت اباعبدالله (ع)

 

آداب عزا

تحریفات عاشورا

منبع:

http://berkeyenour.blogfa.com

– مسنجر چت – چت روم فارسی – کیهان چت -

چت روم صورتی
 – گپو چت
 ,چت

چت روم صورتی – گپو چت ,چت

چت روم صورتی
– گپو چت
,چت

ساسی چت – چت روم فرهاد – چت انتیک – موز چت – لابی چت – چت روم ستاره – ارشد چت – چت روم کرد – بلاگ چت – چت روم صورتی – گپ

   الماس هستی از مهدی خدامیان آرانی

 

 

با هم چند سطری از مقدمه این کتاب ارزشمند را مرور می‌کنیم.
….. و می خواستم دوستانم را با خاندان پیامبر آشنا کنم. می دانستم که این خاندان به هرکسی اجازه نمی دهد برایشان بنویسد، این بود که از خود آنان کمک خواستم و به خود آنان متوسل شدم. اکنون خدا را شکر می کنم که به من توفیق داد و توانستم این کتاب را بنویسم. 

                  

    در این کتاب ارزشمند با فصل‌های زیر آشنا می‌شوید.
    چرا در خانه های ما را بسته‌ای؟
    سلام بر دو یادگار پیامبر
    مادر مهربان تو کجاست؟
    فرشتگان هم معلم می‌خواهند
    در جستجوی الماس هستی هستم
    بر آفتاب سلامی دوباره کن!
    از علی آموز  اخلاص عمل!
   روح و جان من کجاست؟
    این خانه، خانه ناامیدی نیست

و چت ساوه چت – چت اسلو – چت روم بیکار – چت اب نبات -

طپش چت
 ,چت

طپش چت ,چت

طپش چت
,چت

الی چت – پارسی چت – شوک چت – چت روم گنبد – چت گیتا – عالیس چ

مدتی  پیش از طرف آستان مقدس حضرت علی بن امام محمد باقر یک قاب از تصویر زیارت و تعدادی کتاب در مورد حضرت اهدا شد که ما آنها را به مناسبت قالی شویان رونمایی کردیم و در معرض عموم گذاشتیم

از این هدیه ارزشمند آستان ممنونیم

             تصویری از زیارت حضرت سلطان علی بن امام باقر

ت – چت کرد – چت روم زهره -

فا چت
 ,چت

فا چت ,چت

فا چت
,چت

چت روم تیناز – حسرت چت – چت روم دلناز – چت روم بازی – چت فرانسه – چت روم ارزوها – چت روم اکسین – چت روم ن

در کتابخانه علی بن امام محمد باقر به مناسبت عید بزرگ شیعیان ، عید غدیر خم ، نمایشگاهی از کتابهای مرتبط با غدیر برگزار شد

وشین – تیتیل چت – عضو چت – چت ثبت – مهندس چت -

عسل چت,نازچت,پگاه چت,زندگي چت,باران چت,روژين چت,بوف چت,کتي چت,الکسا چت,لاف چت,دلنازچت,نازگل,رازچت,قنفوس چت ,زن چت ,گروپ چت,صدف چت, فرياد چت,ستاره چت,چت عسل,چت دلناز,چت فرياد,داغ چت ,عمو چت ,مهسا چت , لاله چت , الاله چت ,,مختل چت ,ميهن چت,برف چت,اوين چت ,فلفل چت ,حباب چت ,جم چت,بيلوکس چت,عقاب چت,لوس چت ,چت عسلي ها ,پيچک چت ,ترمه چت ,شاتل چت,گلدن چت,تتل چت,عکس چت,سي تو چت,ملودي چت,اواز چت,يک چت,اريا چت ,اريو چت ,چت پديده ,فاني چت ,خونه چت ,چيک چت ,چت مدرن,گلسارچت,